Powiedz mi, co widzisz jako pierwsze, a powiem Ci… o najgorszych cechach Twojego charakteru.

Osobowość to fascynujące zagadnienie i niektórzy z nas wiele by dali, by odkryć to, jacy naprawdę są ludzie, którzy nas otaczają, szczególnie jeśli chodzi o ich złe cechy…

A co powiecie na mały test? Skoncentrujcie się i szybko powiedzcie, co zobaczyliście jako pierwsze na poniższym obrazku, a potem dowiedzcie się, co to mówi o Waszym charakterze!

1. Drzewo

Jeśli w pierwszym momencie ktoś widzi na obrazku drzewo, jest twardo stąpającym po ziemi realistą, który woli nie poddawać się działaniu fantazji. Nie przepada za wyzwaniami, bo oznaczają niespodzianki, a niespodzianki nie są mile widziane…

Ta osoba ma wielkie plany i olbrzymie umiejętności, by z powodzeniem wcielić je w życie, ale za szybko się poddaje napotykając trudności. Czasem warto zaryzykować i dać się zaskoczyć życiu!

2.Małpa

Skoncentrowanie uwagi na małpie wiąże się z tym, że masz dużą inteligencję i jesteś zdolnym człowiekiem, ale masz problemy z dostosowaniem się do innych. Lubisz narzucać swoje zdanie, a dyplomacja nie jest Twoją mocną stroną.

Władczy charakter sprawia, że ludzie dystansują się od Ciebie. Pamiętaj, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie!

Jeśli wybrałeś ryby lub tygrysa, przejdź na następną stronę.

3.Tygrys

Najpierw zobaczyłeś tygrysa? Masz silną osobowość, można powiedzieć, że wręcz nieco agresywną. Bronisz swojego zdania do upadłego i nigdy się nie poddajesz, co niestety łączy się z tym, że nie uznajesz racji innych ludzi.

Trochę za bardzo lubisz ryzykować – racjonalne ocenienie własnych możliwość jest ważną umiejętnością!

4.Ryby

Wybór ryb oznacza, że potrafisz płynąć z prądem, ale to ma swoje minusy. Inni mogą Tobą manipulować, a także wykorzystywać Cię. Nie bój się bronić swojego zdania i walczyć o swoje!

Twoja reakcja?

2 pkt.
Upvote Downvote
Skomentuj

Dodaj komentarz