Zaatakował kobietę na dworcu, popychając ją na tory. W ogóle nie przejmował się świadkami

21 października, na dworcu w Hongkongu, w godzinach przedpołudniowych doszło do niepokojącego zdarzenia. Według informacji znajdujących się na stronie ibtimes.com kobieta pracująca na stacji chciała porozmawiać ze swoją koleżanką z pracy. W tym celu podeszła bardzo blisko krawędzi peronu.

Pracownica dworca nie wiedziała, jednak, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Tuż za nią szedł mężczyzna ubrany w niebieski T-shirt oraz czapkę z daszkiem, która częściowo zakryła jego twarz. Po chwili mężczyzna z nieznanych przyczyn postanowił zepchnąć pracownicę dworca na torowisko. Kobieta po wypadku wciąż była przytomna jednak mocno uderzyła twarzą w szyny, dlatego też postanowiono przewieść ją do szpitala. Miała wiele szczęścia, ponieważ w trakcie wypadku na peron nie wjeżdżał żaden pociąg.

2017.10.21【#港鐵女工被推落路軌】涉案男子疑酒後犯案被捕Police have arrested a man for allegedly pushing a woman onto the light rail tracks in Yuen Long.Closed-circuit video posted online shows a female cleaner standing on the edge of the platform when a man comes up from behind and pushes her. The attacker then fled the scene. The woman was hurt and sent to hospital.A 56-year-old suspect was later found nearby. Police are investigating.一名港鐵清潔女工在元朗輕鐵總站被推落路軌受傷,#警方拘捕一名有香港身份證的巴基斯坦籍男子,指他涉嫌傷人,懷疑他受酒精影響犯案。從網上流傳的閉路電視片段看到,一名清潔女工星期六早上10時許,在元朗輕鐵站五號月台上工作,期間與對面另一名女工打招呼,之後一名戴鴨舌帽的男子走近女工,並突然伸手把她推落路軌,男子沒有停下並即時離去。月台當時沒有輕鐵列車經過,港鐵職員即時通知控制中心,防止輕鐵進入有關範圍,並且報警。警方事後翻查閉路電視紀錄,並進行搜捕,大約20分鐘後在附近的蔡屋村,拘捕一名56歲巴基斯坦籍的無業男子,指他涉嫌傷人,初步調查後懷疑他飲醉酒而犯案。涉事的清潔女工事後送往博愛醫院治理,她下巴有裂傷,縫了六針,左手手肘也有骨折,經治理後已經出院。港鐵十分關注這次事件,譴責造出危害他人行為的人,又提醒所有職員在月台工作時要小心。Source : Now新聞台#元朗 #輕鐵 #推落路軌 #請勿超越黃線

Opublikowany przez Ellis Kwong na 21 października 2017

Na nagraniu widać jak mężczyzna popycha 59-letnią kobietę. Ta uderza twarzą w tory i nie może samodzielnie wstać.

Mężczyzna nie przejmował się świadkami

Dzięki nagraniu z kamery widać, że kobieta w żaden sposób nie sprowokowała mężczyzny do takiego zachowania. Napastnik po całym zdarzeniu zachowywał się jakby nic się nie stało, nie zwracał także uwagi na otaczających go ludzi znajdujących się na peronie.

Sprawcą groźnego incydentu okazał się 56-letni mężczyzna, który został zatrzymany w okolicy dworca pod zarzutem napaści i uszkodzenia ciała. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Twoja reakcja?

2 pkt.
Upvote Downvote

Dodaj komentarz